Rozvrh      Suplování      Bakaláři      Intranet

1. kolo středoškolské futsalové ligy

Dne 30. 11. 2017 se naše škola zúčastnila 1. kola středoškolské futsalové ligy. Do prvního kola nám byla nalosována ještě družstva Gymnázia Mnichovo Hradiště a Horek nad Jizerou.
V prvním zápase proti Hradišti jsme zvítězili 6:0 a ve finále jsme hráli proti Horkám, které porazily Hradiště 6:3.
Zápas to byl velmi vyrovnaný i díky našim chybám. V poločase jsme prohrávali 3:4. Druhý poločas jsme ale zabojovali a strhli vítězství na naši stranu. Konečný výsledek 8:6 je důkazem, že druhý poločas byl zcela v naší režii.
Za výkon je nutné poděkovat všem zúčastněným, pod vedením dvou hráčů FK Mladá Boleslav Moravčíka a Zmije (z 2.B). Dalšími hráči byli Chaloupka, Jirků, Maršík, Stránský (opět z 2.B ) Zemanec, Říha, Nehyba, Jákl, Chládek. Poděkování i učitelům za uvolnění žáků z výuky.
Vítězstvím jsme si zajistili postup do dalšího kola.