Rozvrh      Suplování      Bakaláři      Intranet

Turnaj v basketbale

Dne 31.10. 2018 se dívky naší školy zúčastnily středoškolského turnaje v basketbale.

Úroveň turnaje byla velmi vysoká, vítězné družstvo gymnázia bylo složeno pouze z basketbalistek a ostatní na tom byly podobně.

I v této konkurenci však naše dívky neudělaly ostudu, ve všech zápasech je zdobila velká snaha a bojovnost a dát o pár košů víc, medaile byla naše. Nezbývá, než jim poděkovat za reprezentaci a pogratulovat ke 4. Místu

Naši školu reprezentovala : Vávrová, Novotná, Hovorková, Rendlová, Vaníčková, Demeterová a Švermová.

Stejný turnaj pro chlapce proběhl 1.11.2018.

I zde byla úroveň vysoká, a protože ve všech týmech byli minimálně tři basketbalisti a v našem pouze jediný, byli jsme považováni za outsidery turnaje.

S tím se však naši chlapci nesmířili a postupně porazili družstva 8letého gymnázia a obchodní akademie a dostali se až do finále. Zde sice prohráli, ale konečné 2. místo je skvěle a naprosto neočekáváné.