ZDE jsou aktuální (ze dne 14.05.2024) informace k PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ 2024.

Aktuální obecné informace pro nepřijaté žáky jsou ZDE.

Mgr. Dana Balounová metodik prevence326 331 121 balounova@odbskmb.cz
Ing. Miroslav Bělohlávek 326 330 491 belohlavek@odbskmb.cz
Bc. Jiří Bernard 326 330 491 bernard@odbskmb.cz
Petr Böhme 326 330 491 bohme@odbskmb.cz
Mgr. Hana Čežíková 326 330 491 cezikova@odbskmb.cz
Mgr. Dagmar Čírtková 326 336 207 cirtkova@odbskmb.cz
Mgr. Marek Dlouhý 326 326 207 dlouhy@odbskmb.cz
Ing. Bc. Helena Duštírová 326 331 122 dustirova@odbskmb.cz
Mgr. Franfišek Dvořák 326 336 207 dvorakf@odbskmb.cz
Ing. Zuzana Dvořáková DM326 331 119 dvorakova@odbskmb.cz
Ing. Josef Ernest 326 331 122 ernest@odbskmb.cz
Mgr. Marcela Ernestová 326 331 121 ernestova@odbskmb.cz
Josef Fabián 326 331 155 fabian@odbskmb.cz
Bc. Lenka Fantová 326 331 119 fantova@odbskmb.cz
Miloš Fiala 326 330 491 fiala@odbskmb.cz
Ing. Jaroslav Gabryš 326 331 122 gabrys@odbskmb.cz
Bc. Eva Gapková 326 336 207 gapkova@odbskmb.cz
Miroslav Hamsa 326 330 491 hamsa@odbskmb.cz
Ing. Jiří Havliš 326 331 119 havlis@odbskmb.cz
Mgr. Radka Herrmannová 326 331 122 herrmannova@odbskmb.cz
Mgr. Petr Hybler 326 336 207 hybler@odbskmb.cz
Martin Klíma 326 331 155 klima@odbskmb.cz
Ing. Jaroslav Klímek 326 336 207 klimek@odbskmb.cz
Milan Kočí DiS.326 330 491 koci@odbskmb.cz
Milan Kočí mladší 326 330 491 kocim@odbskmb.cz
Václav Kolář 326 330 491 kolar@odbskmb.cz
Bc. Martina Kolářová 326 330 335 kolarova@odbskmb.cz
Ing. Vladislava Konečná 326 331 122 konecna@odbskmb.cz
Bc. Marta Králová vedoucí dílenského pracoviště326 330 491 kralova@odbskmb.cz
Mgr. Eva Křížová 326 336 207 krizova@odbskmb.cz
Bc. Jaromír Kudrnovský 326 330 491 kudrnovsky@odbskmb.cz
RNDr. Josef Lhoťan správce IT326 331 120605 253 793lhotan@odbskmb.cz
Václav Machač 326 330 335 machac@odbskmb.cz
Josef Martinek 326 330 491 martinek@odbskmb.cz
Vladislava Mikešová 326 331 121 mikesova@odbskmb.cz
Pavel Miller 326 330 491 miller@odbskmb.cz
Alice Minaříková PhDr.326 331 121 minarikova@odbskmb.cz
Bc. Patrik Mirvald 326 331 122 mirvald@odbskmb.cz
Miroslav Mlejnek mlejnek@odbskmb.cz
Ing. Jaromíra Mušková 326 331 125 muskova@odbskmb.cz
Mgr. Vladimír Nejedlý 326 336 207 nejedly@odbskmb.cz
Bc. Marcela Pantlíková DM, vedoucí odloučeného pracoviště326 336 207 pantlikova@odbskmb.cz
Mgr. Lucie Pávová 326 331 121 pavova@odbskmb.cz
Ing. Jaroslav Pešek 326 330 491 pesek@odbskmb.cz
Ing. Radka Pešková 326 331 125 peskova@odbskmb.cz
Bc. Pavlína Podlipná 326 331 121 podlipna@odbskmb.cz
JUDr. Tereza Podlipská 326 331 125 podlipska@odbskmb.cz
Ing. Jolana Sklenářová 326 330 335 sklenarova@odbskmb.cz
Mgr. Kateřina Suková 326 331 122 sukova@odbskmb.cz
Mgr. Zdeněk Šourek 326 331 125 sourek@odbskmb.cz
Mgr. Klára Špačková 326 330 491 spackova@odbskmb.cz
Mgr. Karel Špáda 326 331 120 spada@odbskmb.cz
Mgr. Martina Špádová 326 331 120 spadova@odbskmb.cz
Bc. Pavlína Šturmová 326 330 491 sturmova@odbskmb.cz
Jan Turko 326 330 491 turko@odbskmb.cz
Mgr. Miloslava Vaňková 326 336 207 vankova@odbskmb.cz
Mgr. Markéta Vlková 326 330 491 vlkova@odbskmb.cz
Mgr. Martina Zemanová výchovná poradkyně326 331 121 zemanova@odbskmb.cz

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka školy
Virtuální prohlídka školy
Virtuální prohlídka domova mládeže
Prohlídka Domova mládeže

Sociální sítě

Kde nás najdete

Kde nás najdete